select your language:   
dasamilas facebook sayfası dasamilas twitter sayfası
Hakkımızda       Kalite        İmalat       Ürünler       Standlar       Referanslar       İletişim
Ürünler
 
 
DasaMilas.Com
 
Hakkımızda
Kalite
İmalat
Ürünler
Genel Ambalaj
Gıda Ambalajı
Lüks Ambalaj
POP Standlar
Oluklu Kutu
POP Standlar
Referanslar
İletişim
 
DasaMilas Haberler
 
FACHPACK 2013
DasaMilas Ambalaj olarak, Almanya Nürnberg şehrinde 24-26 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan FACHPACK 2013 Fuar'ında 7A Holdeki 505 nolu standımızda siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.
devamı >>
 
Sedex Smeta 4 Pillar
DASA MİLAS AMBALAJ, 22 Nisan 2013 tarihinde SEDEX SMETA 4 PILLAR denetimi geçirmiş, Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001:2008) , Gıda Ambalaj Güvenliğinden (BRC-IOP rev:4) başarı ile geçirilen denetimler ve alınan sertifikalardan sonra Sosyal Sorumluluk, Çevre ve İş güvenliği- İş Sağlığı ile ilgili, yasal mevzuatlara uyum konusunda, oldukça iyi bir konumda olduğunu ispatlamıştır.
devamı >>
 
Ürünler
 
Genel Ambalaj
Üreticilerin kullanım şekline göre otomatik dip kilitli, manuel dip kilitli, otomatik dolum ambalajları bu grupta yer almaktadır. Tercihe göre bu kutular gofreli ve / veya asetat ya da OPP pencereli ve/veya varak yaldızlı olarak üretilmektedir.
Ürünleri görüntüle >>
   
Gıda Ambalajı
Bu grup, fırınlarda, pastanelerde, fast food restoranlarında, sinemalarda ve paket servis restoranlarında kullanılan yapışkanlı kalıp kutular, yan yapışmalı, dip yapışmalı, 4-6 nokta yapışmalı ve yapışmasız kutuları içerir. Örnekler, fırıncılık ve pastacılık ürünleri için konik tepsiler, iç separatörler, hamburger kutuları, kızarmış patates kutuları, meyve tepsileri, tavuk kutuları, yemek kutuları, kahvaltı kutuları, pizza kutuları, hazır kek kutuları, sandviç kutuları, patlamış mısır kutuları, noodle kutuları, suşi kutuları ve kullanılıp atılan tabaklardır.
Ürünleri görüntüle >>
   
Özel Şekerleme Ürünleri
Dip yapıştırmalı, yan yapıştırmalı, özel tasarımlı kutular bu grupta yer almaktadır. Tercihe göre bu kutular gofreli ve/veya varak yaldızlı çoğunlukla penceli, tek katlı ya da lamineli ( sıvama/mikro ) olarak üretilmektedir.
Ürünleri görüntüle >>
   
POP Standlar
DasaMilas Ambalaj satışlarını arttırmak adına, stant ve yaratici ürünlerinin promosyonu ile perakende ve toptan tüketicilerini desteklemekte ve bu yönde teşvik etmektedir.
Ürünleri görüntüle >>
   
Oluklu Kutu
DasaMilas Ambalaj satın almış olduğunuz ürünlerin güvenli ve kusursuz olduğunu garantilemek adına, müşteriye özel paketleme çözümlerini kullanmış olduğu farklı oluklu ve kartonlar ile sağlamaktadır.
Ürünleri görüntüle >>
 
 
 
 
DasaMilas'ı Takip Edin
 
DasaMilas Kalite
 
 
DasaMilas Websiteleri
 
web tasarım: grafikers
DasaMilas adı ve logoları DasaMilas Ambalaj'a aittir ve tüm isim haklarına sahiptir
Tüm hakları saklıdır © 2012