select your language:   
dasamilas facebook sayfası dasamilas twitter sayfası
Hakkımızda       Kalite        İmalat       Ürünler       Standlar       Referanslar       İletişim
 
DasaMilas Ambalaj
 
 
DasaMilas Ambalaj İstanbul-Türkiye’de kurulu iki entegre kağıt/karton ambalaj uretim tesislerinden oluşan tek bir firmadır. DasaMilas Ambalaj konsept tasarım oluşturma, üretim ve zamanında teslimat fikirlerinden yola çıkmaktadır. DasaMilas Ambalaj müşteri vizyonu ile ilgili olarak yaratıcı ve hızlı çözümler üzerinde odaklanmaktadır. DasaMilas Ambalaj, yüksek kalitede basılmış karton, oluklu mukavva kutu, stand ve kağıt ile ilgili tum promosyon ürünlerin üretimini sağlayan , yaratici tasarim ekibi ile müşterilerine büyük bir yelpazeyi sunmaktadır.

Misyonumuz, teknolojiyi sürekli takip ederek, en kaliteli ürünü, en güvenilir şekilde müşterilerimize sunmak, takım ruhuna sahip, eğitimli, bilinçli çalışanlarımızla, verimli, huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak, ekonomiye katkımızla iç ve dış pazarda saygınlığımızı arttırmaktır. Vizyonumuz, Dasa Milas Ambalaj adını, karton ambalaj sektöründe, Türkiye ve yurtdışı pazarında, kaliteli üretimin en saygın markası haline getirmektir.
 
devamı >>
 
DasaMilas Referanslar
 
                             
 
tüm referanslarımız >>
 
DasaMilas Yeni Ürünler
 
Stand Yeni Ürün
Yılların verdiği tecrübe ile tasarım sınırlarını zorlayan DasaMilas Ambalaj, son yapmış olduğu stand örneği ile başarısını bir kez daha tescilledi.


Unlu Mamüller, Yeni Ürün
Ürün, pastane ürünlerinin sergilenmesi için üretilmiştir. Gıdaya uygun kartonun iç yüzeyine gıdaya uygun boya ve OPP, dış yüzeyine ise gıdaya uygun boya ve Dispersiyon Lak uygulanmıştır.


Unlu Mamüller, Yeni Ürün
Hammadde ve yardımcı malzemeler, müşteri isteklerine göre gözden geçirilerek çeşitli testlere tabi tutulur. En uygun malzemeler bu sonuçlara göre belirlenir ve üretime alınır.

Ürün, pastane ürünlerinin sergilenmesi için tasarlanmış/yapılmış olup, soğuk ve sıcak hava koşullarına dayanıklı olarak üretilmiştir. İç yüzeyine,“gıdaya uygun PET” vb. malzemeler ile laminasyon uygulanmıştır ve diğer yüzeyine de gıdaya uygun dispersiyon lak kullanılmıştır
ürünleri görüntüle >>
 
DasaMilas Haberler
 
Fach Pack
24-26.09.2013 Silivri, İstanbul / TR.
 
DasaMilas Ambalaj olarak, Almanya Nürnberg şehrinde 24-26 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan FACHPACK 2013 Fuar'ında 7A Holdeki 505 nolu standımızda siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.
devamı >>
 
Sedex Smeta 4 Pillar
22.04.2013 Silivri, İstanbul / TR.
 
DASA MİLAS AMBALAJ, 22 Nisan 2013 tarihinde SEDEX SMETA 4 PILLAR denetimi geçirmiş, Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001:2008) , Gıda Ambalaj Güvenliğinden (BRC-IOP rev:4) başarı ile geçirilen denetimler ve alınan sertifikalardan sonra Sosyal Sorumluluk, Çevre ve İş güvenliği- İş Sağlığı ile ilgili, yasal mevzuatlara uyum konusunda, oldukça iyi bir konumda olduğunu ispatlamıştır.
devamı >>

Tüm haberleri görüntüle >>
 
 
 
 
 
DasaMilas'ı Takip Edin
 
DasaMilas Kalite
 
 
DasaMilas Websiteleri
 
web tasarım: grafikers
DasaMilas adı ve logoları DasaMilas Ambalaj'a aittir ve tüm isim haklarına sahiptir
Tüm hakları saklıdır © 2012